Każdy projektowany obiekt stawia Ciebie przed nowymi wyzwaniami. Skorzystaj z naszych narzędzi przydatnych w planowaniu i realizacji indywidualnych życzeń i twórczych pomysłów. Nasze know-how pozwoli pomóc w wyborze odpowiedniego systemu ochrony przeciwsłonecznej. Czekamy na poznanie Twoich potrzeb!

 

Planowanie ochrony przeciwsłonecznej

WAREMA Sonnenschutzplaner jest interaktywnym i niezależny od platformy narzędziem pomagającym zaplanować system ochrony przeciwsłonecznej. Całość zaopatrzona jest w krótkie opisy i przykłady, które pomogą w doborze optymalnego produktu ochrony przeciwsłonecznej. Narzędzie daje możliwość do samodzielnego generowania przekrojów i elewacji oraz dostosowane do warunków konstrukcyjnych. Zapewnia również odpowiednie opisy ofertowe, instrukcje instalacji, utrzymania i eksploatacji do wygenerowanego rozwiązania. Do pobierania i drukowania rysunków oraz szkiców nie są potrzebne programy typu CAD.

Narzędzie WAREMA Sonnenschutzplaner znajdziesz „tutaj„.

 

Specyfikacje przetargowe

Dla całego naszego asortymentu produktów ochrony przeciwsłonecznej zapewniamy szczegółowe opisy ofertowe. Informacje to dostępne są do pobrania w formatach GEAB, HTML, XML, DOC, PDF oraz w formacie TXT. Istnieje możliwość łatwego eksportowania tekstu i wprowadzania odpowiednich danych indywidualnych.

Opisy ofertowe znajdziesz „tutaj„.

 

Obliczanie wysokości zestawu

Za pomocą tego narzędzia można łatwo określić wysokość zestawu oraz możliwą wysokość cieniowania. Korzystanie z tej aplikacji internetowej możliwe jest także na większości smartfonów.

Narzędzie jest dostępne „tutaj„.